Int nej. #223356
Mulighed for at købe
Chausson C646
Denne auktion er udløbet (tirs. 12.05.2026, 15.06)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Chausson |
| Kategori | Alkove |
| Model | C646 |
| Første registrering | 03/2017 |
| Kilometerstand | 82.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1995 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.400 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Indbygget computer | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Alufælge | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Bluetooth |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Revnen i venstre ydervindue blev repareret af den tidligere ejer. Samt vinduerne forseglet. Håndvasken i badeværelset er let revnet i haneområdet.
Placering
Tyskland, Dunningen
Postcode: 78655
Afstand:
... km
Int nej. #223356
Mulighed for at købe
Chausson C646
Denne auktion er udløbet (tirs. 12.05.2026, 15.06)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.