Int nej. #218447
Aktiv
Chausson Acapulco 58
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 13.11)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Chausson |
| Kategori | Alkove |
| Model | Acapulco 58 |
| Første registrering | 04/1991 |
| Kilometerstand | 190.000 km |
| Chassis | Peugeot |
| Motoreffekt i kW | 70 kW (95 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2179 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.100 kg |
| Længde i mm | 6.420 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Alarmsystem | |
| Anhængertræk |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Starter dårligt op
Placering
Tyskland, Langwedel - Etelsen
Postcode: 27299
Afstand:
... km
Int nej. #218447
Aktiv
Chausson Acapulco 58
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 13.11)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.