Int nej. #214481
Aktiv
Chausson 630
Loading ...
(man. 18.05.2026, 09.33)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Chausson |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | 630 |
| Første registrering | 09/2017 |
| Kilometerstand | 65.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.850 kg |
| Længde i mm | 6.990 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Lille revne bag højre kofanger
Lille revne i toppen af taget
Ingen effekt på tætheden
Ny tagskinne / garantiproblem
Skader
Placering
Tyskland, Hirzenhain
Postcode: 63697
Afstand:
... km
Int nej. #214481
Aktiv
Chausson 630
Loading ...
(man. 18.05.2026, 09.33)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.