Int nej. #116569
Slutninger
Chausson 627 GA
Auktionens afslutning: tirs. 08.07.2025, 13.21
Tilgængelighed: med det samme
Startpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Chausson |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | 627 GA |
| Første registrering | 04/2019 |
| Kilometerstand | 40.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1995 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.499 kg |
| Længde i mm | 7.000 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Drejeligt førersæde | |
| Elruder foran | |
| Radio og lyd | Radio |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Vandskade på bagruden til venstre, skimmelvækst på indervæggen under vinduet
Skader
Placering
Tyskland, Windelsbach
Postcode: 91635
Afstand:
... km
Int nej. #116569
Slutninger
Chausson 627 GA
Auktionens afslutning: tirs. 08.07.2025, 13.21
Tilgængelighed: med det samme
Startpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.