Int nej. #170850
Mulighed for at købe
Challenger V114 MAX
Denne auktion er udløbet (tors. 30.04.2026, 16.13)
Tilgængelighed: med det samme
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Challenger |
| Kategori | Kassevogn |
| Model | V114 MAX |
| Første registrering | 04/2023 |
| Kilometerstand | 25.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2184 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 2.200 kg |
| Længde i mm | 5.995 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Støtte til lænden | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, AUX-tilslutning, USB-forbindelse |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Lille bule over den hængslede dør på bagsiden af taget. Lille rift i forteltet, men vandtæt.
Skader
Placering
Tyskland, Hörstel
Postcode: 48477
Afstand:
... km
Int nej. #170850
Mulighed for at købe
Challenger V114 MAX
Denne auktion er udløbet (tors. 30.04.2026, 16.13)
Tilgængelighed: med det samme
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.