Int nej. #218819
Genforhandling
Challenger V
Auktionens afslutning: tors. 30.04.2026, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Challenger |
| Kategori | Kassevogn |
| Model | V |
| Første registrering | 06/2024 |
| Kilometerstand | 25.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2184 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.360 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Bluetooth, Apple CarPlay, Berøringsskærm |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Om skaderne efter ulykken: En lastbil ramte fronten på vores parkerede autocamper under manøvrering. Alle beskadigede dele er blevet udskiftet i deres oprindelige stand.
Placering
Tyskland, Wiesau
Postcode: 95676
Afstand:
... km
Int nej. #218819
Genforhandling
Challenger V
Auktionens afslutning: tors. 30.04.2026, 22.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.