Int nej. #225874
Mulighed for at købe
Challenger V 114 MAX
Denne auktion er udløbet (ons. 20.05.2026, 13.06)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Challenger |
| Kategori | Kassevogn |
| Model | V 114 MAX |
| Første registrering | 07/2021 |
| Kilometerstand | 39.100 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2184 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.000 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse, Bluetooth |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Lille stenslag i forruden.
Placering
Tyskland, Straubenhardt
Postcode: 75334
Afstand:
... km
Int nej. #225874
Mulighed for at købe
Challenger V 114 MAX
Denne auktion er udløbet (ons. 20.05.2026, 13.06)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.