Int nej. #217871
Aktiv
Challenger T 384 Etape Edition
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 15.48)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Challenger |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | T 384 Etape Edition |
| Første registrering | 08/2024 |
| Kilometerstand | 7.000 km |
| Chassis | Peugeot |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2179 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.290 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| ESP | |
| ISOFIX | |
| Multifunktionsrat | |
| Radio og lyd | Radio |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Lille ridse på bagkofangeren.
Placering
Tyskland, Handewitt
Postcode: 24983
Afstand:
... km
Int nej. #217871
Aktiv
Challenger T 384 Etape Edition
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 15.48)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.