Int nej. #206341
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Challenger Genesis 34
Loading ...
(fre. 03.04.2026, 15.35)
Tilgængelighed: 12. April 2026
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Challenger |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Genesis 34 |
| Første registrering | 04/2013 |
| Kilometerstand | 70.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 92 kW (125 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2198 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.996 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| ISOFIX | |
| Multifunktionsrat | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD, AUX-tilslutning |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Zwiesel
Postcode: 94227
Afstand:
... km
Int nej. #206341
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Challenger Genesis 34
Loading ...
(fre. 03.04.2026, 15.35)
Tilgængelighed: 12. April 2026
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.