Int nej. #218989
Aktiv
Challenger Genesis 31
Loading ...
(tors. 30.04.2026, 14.40)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Challenger |
| Kategori | Alkove |
| Model | Genesis 31 |
| Første registrering | 12/2008 |
| Kilometerstand | 145.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2198 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.990 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD, AUX-tilslutning |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Ordenham
Postcode: 26951
Afstand:
... km
Int nej. #218989
Aktiv
Challenger Genesis 31
Loading ...
(tors. 30.04.2026, 14.40)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.