Int nej. #219866
Aktiv
Challenger Genesis 275
Loading ...
(lør. 02.05.2026, 09.16)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Challenger |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | Genesis 275 |
| Første registrering | 02/2019 |
| Kilometerstand | 43.300 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Forskydning i cm³ | 230 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.990 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD, Bluetooth |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
To såkaldte luftbobler på taget, som jeg allerede har fået undersøgt på værkstedet, og som viste sig at være ufarlige og ikke behøvede at blive repareret. Ellers er den midterste snor i solskærmen over førerhuset revet over, og der er ridser på hjulkassen i førersiden. Alt i alt ikke noget stort.
Skader
Placering
Tyskland, Maisach
Postcode: 82216
Afstand:
... km
Int nej. #219866
Aktiv
Challenger Genesis 275
Loading ...
(lør. 02.05.2026, 09.16)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.