Int nej. #217216
Aktiv
Challenger 288EB Special Edition
Loading ...
(tors. 30.04.2026, 14.35)
Tilgængelighed: med det samme
Startpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Challenger |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | 288EB Special Edition |
| Første registrering | 09/2018 |
| Kilometerstand | 65.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1995 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 2 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.200 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Støtte til lænden | |
| Multifunktionsrat | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse, Bluetooth |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem, Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Siddegruppen er ombygget, kan afmonteres og er så godkendt til 4 sikkerhedsseler.
Brugt stand, men velholdt.
Har 2 små buler, vandstandsindikatoren blinker, men jeg kan ikke finde fejlen.
Placering
Tyskland, Hiltenfingen
Postcode: 86856
Afstand:
... km
Int nej. #217216
Aktiv
Challenger 288EB Special Edition
Loading ...
(tors. 30.04.2026, 14.35)
Tilgængelighed: med det samme
Startpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.