Int nej. #219385
Mulighed for at købe
Challenger 287 GA Graphite Premium
Denne auktion er udløbet (ons. 20.05.2026, 09.57)
Tilgængelighed: med det samme
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Challenger |
| Kategori | Delvist integreret |
| Model | 287 GA Graphite Premium |
| Første registrering | 04/2021 |
| Kilometerstand | 36.000 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1995 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.999 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Støtte til lænden | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio |
| Sædevarme | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Mindre skader på den bageste kofanger.
Skader
Placering
Tyskland, Neuss
Postcode: 41464
Afstand:
... km
Int nej. #219385
Mulighed for at købe
Challenger 287 GA Graphite Premium
Denne auktion er udløbet (ons. 20.05.2026, 09.57)
Tilgængelighed: med det samme
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.