Int nej. #224852
Aktiv
Carthago chic T 51
Loading ...
(fre. 15.05.2026, 15.10)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Carthago |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | chic T |
| Modell | 51 |
| Første registrering | 06/2005 |
| Kilometerstand | 154.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 107 kW (145 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.500 kg |
| Længde i mm | 7.646 mm |
| Dæk til hovedsæt | Vinterdæk |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Der er et forkert repareret (beskadiget) område i GRP på højre bageste hjørne af kroppen. Forespurgte reparationsomkostninger, ca. 500,-- €. Vi er ikke opmærksomme på andre skader.
Skader
Placering
Tyskland, Goslar
Postcode: 38690
Afstand:
... km
Int nej. #224852
Aktiv
Carthago chic T 51
Loading ...
(fre. 15.05.2026, 15.10)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.