Int nej. #232768
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Carthago chic s-plus I 50 LE
Loading ...
(man. 01.06.2026, 11.47)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Carthago |
| Kategori | Integreret |
| Baureihe | chic s-plus I |
| Modell | 50 LE |
| Første registrering | 11/2020 |
| Kilometerstand | 38.000 km |
| Chassis | Iveco |
| Motoreffekt i kW | 155 kW (211 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2998 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 2 |
| Tilladt totalvægt i kg | 5.800 kg |
| Længde i mm | 7.891 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
| Andet sæt dæk | Sommerdæk |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Støtte til lænden | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Berøringsskærm |
| Sædevarme | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Bad Ems
Postcode: 56130
Afstand:
... km
Int nej. #232768
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Carthago chic s-plus I 50 LE
Loading ...
(man. 01.06.2026, 11.47)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.