Int nej. #226363
Aktiv
Carthago chic e-line XL 61 LE
Loading ...
(ons. 20.05.2026, 09.27)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
(inkl. 21% moms.)
Reserveret pris:
... €
(inkl. 21% moms.)
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Carthago |
| Kategori | Integreret |
| Baureihe | chic e-line XL |
| Modell | 61 LE |
| Første registrering | 03/2026 |
| Kilometerstand | 1.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1950 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Tilladt totalvægt i kg | 5.500 kg |
| Længde i mm | 8.780 mm |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Støtte til lænden | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, Lydsystem, Bluetooth |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Belgien, Maaseik
Postcode: 3680
Afstand:
... km
Int nej. #226363
Aktiv
Carthago chic e-line XL 61 LE
Loading ...
(ons. 20.05.2026, 09.27)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
(inkl. 21% moms.)
Reserveret pris:
... €
(inkl. 21% moms.)
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.