Int nej. #218396
Mulighed for at købe
Carthago chic c-line T 4.3
Denne auktion er udløbet (tirs. 28.04.2026, 14.46)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Carthago |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | chic c-line T |
| Modell | 4.3 |
| Første registrering | 04/2013 |
| Kilometerstand | 120.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 109 kW (148 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 2 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.840 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Et fluenet på et sidevindue er revet i stykker. Mørklægningssystemet til tag/heki-vinduet er hægtet på. Lette tegn på brug, ellers er jeg ikke opmærksom på nogen fejl. Bilen er et garagekøretøj og har aldrig været parkeret på vejen derhjemme. Lakken er tilsvarende god.
Placering
Tyskland, Roding
Postcode: 93426
Afstand:
... km
Int nej. #218396
Mulighed for at købe
Carthago chic c-line T 4.3
Denne auktion er udløbet (tirs. 28.04.2026, 14.46)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.