Int nej. #220142
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Carthago chic c-line I 4.9 LE
Loading ...
(lør. 02.05.2026, 09.58)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Carthago |
| Kategori | Integreret |
| Baureihe | chic c-line I |
| Modell | 4.9 LE |
| Første registrering | 05/2024 |
| Kilometerstand | 17.500 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Forskydning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.500 kg |
| Længde i mm | 7.890 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| ISOFIX | |
| Alufælge | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Lydsystem |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Dorf Mecklenburg
Postcode: 23972
Afstand:
... km
Int nej. #220142
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Carthago chic c-line I 4.9 LE
Loading ...
(lør. 02.05.2026, 09.58)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.