Int nej. #226520
Mulighed for at købe
Carthago chic c-line I
Denne auktion er udløbet (tors. 21.05.2026, 15.45)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Carthago |
| Kategori | Integreret |
| Baureihe | chic c-line I |
| Modell | chic c-line I |
| Første registrering | 08/2024 |
| Kilometerstand | 22.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 132 kW (179 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2184 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 5.400 kg |
| Længde i mm | 8.275 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem, Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Bad Pyrmont
Postcode: 31812
Afstand:
... km
Int nej. #226520
Mulighed for at købe
Carthago chic c-line I
Denne auktion er udløbet (tors. 21.05.2026, 15.45)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.