Int nej. #217893
Aktiv
Carthago c-Tourer I 148 LE
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 13.08)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Carthago |
| Kategori | Integreret |
| Baureihe | c-Tourer I |
| Modell | 148 LE |
| Første registrering | 04/2015 |
| Kilometerstand | 105.053 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 109 kW (148 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.250 kg |
| Længde i mm | 7.380 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD, Lydsystem, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Hjørne af en skuffe i køkkenområdet flækket.
En skade på størrelse med et 1-centstykke i gulvet foran skuffen. Ridser på ydersiden i midten til højre af plastpanelet på grund af gnidning mod sten.
Lille bule uden lakskade på ydersiden af indgangsdøren til opholdsrummet på grund af sammenstød med varmeskorsten.
Stenslag i forruden, udskiftning af forruden er arrangeret.
Skader
Placering
Tyskland, Raesfeld
Postcode: 46348
Afstand:
... km
Int nej. #217893
Aktiv
Carthago c-Tourer I 148 LE
Loading ...
(tirs. 28.04.2026, 13.08)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.