Int nej. #222670
Mulighed for at købe
Carthago c-Tourer I 142 QB
Denne auktion er udløbet (tirs. 12.05.2026, 15.09)
Tilgængelighed: 18. Mai 2026
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Carthago |
| Kategori | Integreret |
| Baureihe | c-Tourer I |
| Modell | 142 QB |
| Første registrering | 02/2016 |
| Kilometerstand | 76.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.890 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Støtte til lænden | |
| Multifunktionsrat | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD, Lydsystem, USB-forbindelse |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Defekt bagkofanger
Skader
Placering
Tyskland, kempten
Postcode: 87437
Afstand:
... km
Int nej. #222670
Mulighed for at købe
Carthago c-Tourer I 142 QB
Denne auktion er udløbet (tirs. 12.05.2026, 15.09)
Tilgængelighed: 18. Mai 2026
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.