Int nej. #215806
Mulighed for at købe
Carthago 41 R
Denne auktion er udløbet (tirs. 28.04.2026, 14.58)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Carthago |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | 41 R |
| Første registrering | 03/2002 |
| Kilometerstand | 130.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 115 kW (156 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2685 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 2 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.600 kg |
| Længde i mm | 6.550 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Alarmsystem | |
| Anhængertræk | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Støtte til lænden | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Lidt kendt lækage på alkoven, stadig urepareret lille parkeringsskade på nederste højre side.
Skader
Placering
Tyskland, Hilchenbach
Postcode: 57271
Afstand:
... km
Int nej. #215806
Mulighed for at købe
Carthago 41 R
Denne auktion er udløbet (tirs. 28.04.2026, 14.58)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.