Int nej. #223555
Mulighed for at købe
Carado T 449
Denne auktion er udløbet (tirs. 12.05.2026, 15.08)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Carado |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | T |
| Modell | 449 |
| Første registrering | 12/2016 |
| Kilometerstand | 53.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.495 kg |
| Længde i mm | 7.431 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Multifunktionsrat | |
| Radio og lyd | Radio/CD, USB-forbindelse, Bluetooth |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Isen
Postcode: 84424
Afstand:
... km
Int nej. #223555
Mulighed for at købe
Carado T 449
Denne auktion er udløbet (tirs. 12.05.2026, 15.08)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.