Int nej. #213508
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Carado T 447 Edition 24
Loading ...
(man. 18.05.2026, 09.45)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Udgivelsespris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Carado |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | T |
| Modell | 447 Edition 24 |
| Første registrering | 04/2023 |
| Kilometerstand | 70.000 km |
| Chassis | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.400 mm |
| Dæk til hovedsæt | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| ISOFIX | |
| Alufælge | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse, Bluetooth |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Bordet har tegn på brug
Stribe gennem buske
Repareret stenslag i forruden
Placering
Tyskland, Herzogenrath
Postcode: 52134
Afstand:
... km
Int nej. #213508
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Carado T 447 Edition 24
Loading ...
(man. 18.05.2026, 09.45)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Udgivelsespris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.