Int nej. #209137
Aktiv
Carado T 447
Loading ...
(fre. 03.04.2026, 16.06)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Carado |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | T |
| Modell | 447 |
| Første registrering | 06/2017 |
| Kilometerstand | 83.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.420 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Alufælge | |
| Lyssensor | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio, Radio/CD, USB-forbindelse, Bluetooth |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem, Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Tegn på slitage, filmen er allerede blevet klistret over og fjernet! Hjørnerne på de bageste kofangere er blevet stødt og omarbejdet! Lås af garagefunktion delvist defekt! Motorhjelm folieret i midten af motorhjelmen en lille bule fyldt! 2. garageport over lang bule ved siden af karrosseridøren 2Euro stor bule!
Placering
Tyskland, Düsseldorf
Postcode: 40470
Afstand:
... km
Int nej. #209137
Aktiv
Carado T 447
Loading ...
(fre. 03.04.2026, 16.06)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.