Int nej. #218324
Mulighed for at købe
Carado CV 600 Edition 15
Denne auktion er udløbet (fre. 01.05.2026, 16.15)
Tilgængelighed: med det samme
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Carado |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | CV 600 |
| Modell | Edition 15 |
| Første registrering | 01/2022 |
| Kilometerstand | 28.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.990 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Alarmsystem | |
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio, Radio/CD, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
3 små hudafskrabninger på bagdøren
Skader
Placering
Tyskland, Westerstede
Postcode: 26655
Afstand:
... km
Int nej. #218324
Mulighed for at købe
Carado CV 600 Edition 15
Denne auktion er udløbet (fre. 01.05.2026, 16.15)
Tilgængelighed: med det samme
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.