Int nej. #231466
Aktiv
Carado CV 600
Loading ...
(man. 01.06.2026, 12.55)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Carado |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | CV 600 |
| Modell | CV 600 |
| Første registrering | 10/2018 |
| Kilometerstand | 52.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.495 kg |
| Længde i mm | 5.999 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Radio og lyd | Radio |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
I det forreste område ved siden af forruden og på taget er der små lakfejl, som er blevet behandlet med zinkspray.
Skader
Placering
Tyskland, Lüdenscheid
Postcode: 58509
Afstand:
... km
Int nej. #231466
Aktiv
Carado CV 600
Loading ...
(man. 01.06.2026, 12.55)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.