Int nej. #219335
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Carado A 464 Pro
Loading ...
(tors. 30.04.2026, 11.05)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Carado |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | A |
| Modell | 464 Pro |
| Første registrering | 08/2017 |
| Kilometerstand | 98.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 7.035 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Selespeed er defekt (skiftrobot), derfor kan køretøjet kun rulles.
Kobling og svinghjul og alt, hvad der følger med det, blev ændret af Fiat-partneren i juni 2025 (faktura tilgængelig).
Køretøjet er i øjeblikket hos forhandleren i 85649 Brunnthal.
Placering
Tyskland, Brunnthal
Postcode: 85649
Afstand:
... km
Int nej. #219335
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Carado A 464 Pro
Loading ...
(tors. 30.04.2026, 11.05)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.