Int nej. #227701
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Bürstner Typ 290
Loading ...
(fre. 29.05.2026, 10.39)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Bürstner |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Typ 290 |
| Første registrering | 06/1993 |
| Kilometerstand | 152.967 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 70 kW (95 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2500 cm³ |
| Forskydning i cm³ | 2500 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 2.800 kg |
| Længde i mm | 5.700 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Radio og lyd | Radio |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Tagvinduets indvendige rullegardinfjeder er defekt.
Vinduesalkoven foran til venstre sidder fast (kan ikke vippes). Desværre har jeg ikke fundet en erstatning endnu, men det generede mig ikke rigtig.
Skader
Placering
Tyskland, Gießen
Postcode: 35390
Afstand:
... km
Int nej. #227701
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Bürstner Typ 290
Loading ...
(fre. 29.05.2026, 10.39)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.