Int nej. #209713
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Bürstner Travel Van T 620 G Edition 30
Loading ...
(tirs. 07.04.2026, 09.23)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Bürstner |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Travel Van |
| Modell | T 620 G Edition 30 |
| Første registrering | 04/2018 |
| Kilometerstand | 61.514 km |
| Chassis | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 120 kW (163 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1997 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Licence Plate | SH-218-D |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.700 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Elektrisk sædejustering | |
| ISOFIX | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Nederlandene, Zuilichem
Postcode: 5305EA
Afstand:
... km
Int nej. #209713
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Bürstner Travel Van T 620 G Edition 30
Loading ...
(tirs. 07.04.2026, 09.23)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.