Int nej. #219072
Mulighed for at købe
Bürstner T603 Harmony
Denne auktion er udløbet (tors. 30.04.2026, 13.40)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Bürstner |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | T603 Harmony |
| Første registrering | 02/2002 |
| Kilometerstand | 198.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.500 mm |
| Dæk til hovedsæt | Vinterdæk |
Udstyr
| Alarmsystem | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio, USB-forbindelse, Bluetooth, Apple CarPlay, Berøringsskærm |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Dietersburg
Postcode: 84378
Afstand:
... km
Int nej. #219072
Mulighed for at købe
Bürstner T603 Harmony
Denne auktion er udløbet (tors. 30.04.2026, 13.40)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.