Int nej. #218168
Mulighed for at købe
Bürstner T 620
Denne auktion er udløbet (tirs. 28.04.2026, 14.39)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Bürstner |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | T 620 |
| Første registrering | 04/1994 |
| Kilometerstand | 181.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 70 kW (95 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2500 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.400 kg |
| Længde i mm | 6.900 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Gulvsandwich blød, ingen vådskader. Hjulhus let beskadiget på grund af dæksprængning
Placering
Tyskland, Eckernförde
Postcode: 24340
Afstand:
... km
Int nej. #218168
Mulighed for at købe
Bürstner T 620
Denne auktion er udløbet (tirs. 28.04.2026, 14.39)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.