Int nej. #216517
Aktiv
Bürstner Nexxo T 569 Edition 30
Loading ...
(ons. 13.05.2026, 09.23)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Bürstner |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Nexxo |
| Modell | T 569 Edition 30 |
| Første registrering | 05/2017 |
| Kilometerstand | 61.105 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1956 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.650 kg |
| Længde i mm | 5.890 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elruder foran | |
| Alufælge | |
| Lyssensor | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | USB-forbindelse, Bluetooth |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ridser, mindre lakskader, ridser på markisedugen, markise repareret, opbevaringsrum bag sædebænk, lateral skrueforbindelse løsnet.
Defekt satellitsystem
Skader
Placering
Tyskland, Hamburg
Postcode: 22049
Afstand:
... km
Int nej. #216517
Aktiv
Bürstner Nexxo T 569 Edition 30
Loading ...
(ons. 13.05.2026, 09.23)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.