Int nej. #225942
Aktiv
Bürstner Nexxo T 569
Loading ...
(lør. 23.05.2026, 09.19)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Bürstner |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Nexxo |
| Modell | T 569 |
| Første registrering | 12/2014 |
| Kilometerstand | 79.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.690 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Lydsystem, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Sawiko bageste bæresystem er bøjet, men fuldt funktionsdygtigt
Brusebadsbakken har en revne
Inverter
Truma dieselvarmer
Skader
Placering
Tyskland, Karben
Postcode: 61184
Afstand:
... km
Int nej. #225942
Aktiv
Bürstner Nexxo T 569
Loading ...
(lør. 23.05.2026, 09.19)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.