Int nej. #221256
Ikke længere tilgængelig
Bürstner Marano T 640
Auktionens afslutning: fre. 08.05.2026, 15.33
Tilgængelighed: med det samme
Startpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Bürstner |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Marano |
| Modell | T 640 |
| Første registrering | 05/2010 |
| Kilometerstand | 180.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.780 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Radio og lyd | Lydsystem |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Haglskader afregnet af 1 ejer
Kofanger plast bag højre og venstre, optik,
Elektrisk gulvvarme kun delvist funktionsdygtig, ikke repareret
Placering
Tyskland, Volkertshausen
Postcode: 78269
Afstand:
... km
Int nej. #221256
Ikke længere tilgængelig
Bürstner Marano T 640
Auktionens afslutning: fre. 08.05.2026, 15.33
Tilgængelighed: med det samme
Startpris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.