Int nej. #217769
Aktiv
Bürstner Lyseo TD 745 Harmony Line
Loading ...
(man. 27.04.2026, 09.32)
Tilgængelighed: 25. Juli 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Bürstner |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Lyseo TD |
| Modell | 745 Harmony Line |
| Første registrering | 04/2019 |
| Kilometerstand | 45.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.850 kg |
| Længde i mm | 7.650 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | USB-forbindelse |
| Sædevarme | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Lille ridse på kølergitteret,
Fluenetdør repareret af mig selv
Skader
Placering
Tyskland, Münsterdorf
Postcode: 25587
Afstand:
... km
Int nej. #217769
Aktiv
Bürstner Lyseo TD 745 Harmony Line
Loading ...
(man. 27.04.2026, 09.32)
Tilgængelighed: 25. Juli 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.