Int nej. #225241
Aktiv
Bürstner Lyseo TD 744 Harmony Line
Loading ...
(ons. 20.05.2026, 09.29)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Bürstner |
| Kategori | Delvist integreret |
| Baureihe | Lyseo TD |
| Modell | 744 Harmony Line |
| Første registrering | 06/2018 |
| Kilometerstand | 32.200 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Forskydning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.800 kg |
| Længde i mm | 7.400 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Drejeligt passagersæde | |
| Elruder foran | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio/CD |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Zwickau
Postcode: 08062
Afstand:
... km
Int nej. #225241
Aktiv
Bürstner Lyseo TD 744 Harmony Line
Loading ...
(ons. 20.05.2026, 09.29)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.