Int nej. #230211
Aktiv
Bürstner Lineo C 590
Loading ...
(tors. 28.05.2026, 09.57)
Tilgængelighed: 30. Juni 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Bürstner |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | Lineo |
| Modell | C 590 |
| Første registrering | 03/2023 |
| Kilometerstand | 10.200 km |
| Chassis | Ford |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1995 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.900 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
| Andet sæt dæk | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Forsiden, Bagside, Kamera |
| Elruder foran | |
| ISOFIX | |
| Støtte til lænden | |
| Multifunktionsrat | |
| Radio og lyd | Lydsystem, USB-forbindelse, Bluetooth |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Lithiumbatteri inkl. og plakat, ny vandpumpe i vandtank
Placering
Tyskland, Hagen
Postcode: 58093
Afstand:
... km
Int nej. #230211
Aktiv
Bürstner Lineo C 590
Loading ...
(tors. 28.05.2026, 09.57)
Tilgængelighed: 30. Juni 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.