Int nej. #219795
Aktiv
Bürstner Levanto A 576
Loading ...
(lør. 02.05.2026, 11.17)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Bürstner |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | Levanto |
| Modell | A 576 |
| Første registrering | 03/2006 |
| Kilometerstand | 44.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.170 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
| Andet sæt dæk | Sommerdæk |
Udstyr
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Radio og lyd | Radio |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Mindre buler hele vejen rundt, ingen fransk licens til rensning af udstødningsgas.
Placering
Frankrig, Volgelsheim
Postcode: 68600
Afstand:
... km
Int nej. #219795
Aktiv
Bürstner Levanto A 576
Loading ...
(lør. 02.05.2026, 11.17)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.