Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
| Mærke | Bürstner |
| Kategori | Integreret |
| Baureihe | Elegance |
| Modell | I 710 |
| Første registrering | 03/2010 |
| Kilometerstand | 48.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 5.000 kg |
| Længde i mm | 8.200 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Radio, AUX-tilslutning, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Fartpilot |
Den angivne ulykkesskade er en bule i markisens forreste dækkappe. Jeg kørte let ind i en baldakin.
Lette ridser og lakafskrabninger på sidedøren. Der er små revner i lakken ved overgangen fra taget til bagenden. Kølevæsken til ALDE 3010 skal skiftes. Dækkene er fra 2019 og har kørt ca. 5800. Varmeveksleren er deaktiveret. Efter min mening fungerer en eftermonteret booster ikke korrekt. Køretøjet er ikke blevet brugt i de sidste to år, er kun parkeret i hallen og skal derfor nu sælges. Den er ikke indregistreret. Efter min mening er interiørets tilstand stadig meget god, dvs. ikke slidt. Der er installeret forskellige ekstra enheder, såsom inverter, booster, løftestøtter og MaxxFan.
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu