Int nej. #231886
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Bürstner Elegance I 660
Loading ...
(lør. 30.05.2026, 10.23)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Bürstner |
| Kategori | Integreret |
| Baureihe | Elegance |
| Modell | I 660 |
| Første registrering | 07/2004 |
| Kilometerstand | 168.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 118 kW (160 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Licence Plate | 33-ZP-LD |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.650 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Radio og lyd | Radio/CD |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Brugbare krasjes / deukjes. Ingen store skader. APK og store onderhoudsbeurt staat gepland voor 01 juni 2026.
Placering
Nederlandene, Echt
Postcode: 6101 KV
Afstand:
... km
Int nej. #231886
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Bürstner Elegance I 660
Loading ...
(lør. 30.05.2026, 10.23)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.