Int nej. #226734
Mulighed for at købe
Bürstner Elegance I 640
Denne auktion er udløbet (ons. 20.05.2026, 13.24)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Bürstner |
| Kategori | Integreret |
| Baureihe | Elegance |
| Modell | I 640 |
| Første registrering | 01/2005 |
| Kilometerstand | 81.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 81 kW (110 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.450 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Førersidens ydre hudstrimmel beskadiget, men ikke revet, bagkofanger revnet i midten
Skader
Placering
Tyskland, Thalfang
Postcode: 54424
Afstand:
... km
Int nej. #226734
Mulighed for at købe
Bürstner Elegance I 640
Denne auktion er udløbet (ons. 20.05.2026, 13.24)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.