Int nej. #226399
Genforhandling
Bürstner Campeo C 640
Auktionens afslutning: ons. 20.05.2026, 12.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Bürstner |
| Kategori | Kassevogn |
| Baureihe | Campeo C 640 |
| Modell | Campeo C 640 |
| Første registrering | 03/2023 |
| Kilometerstand | 14.145 km |
| Chassis | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2179 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.360 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Forsiden |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Alufælge | |
| Multifunktionsrat | |
| Radio og lyd | Radio |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Mücke
Postcode: 35325
Afstand:
... km
Int nej. #226399
Genforhandling
Bürstner Campeo C 640
Auktionens afslutning: ons. 20.05.2026, 12.00
Tilgængelighed: med det samme
Sidste bud:
Skjult
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.