Int nej. #204889
Mulighed for at købe
Bürstner Averso 570 K
Denne auktion er udløbet (tirs. 31.03.2026, 15.48)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Profil af campingvogn
| Mærke | Bürstner |
| Model | Averso 570 K |
| Første registrering | 04/2018 |
| Tilladt totalvægt i kg | 2.000 kg |
| Mover/manøvreringshjælp | Ja |
| HU gyldig | Ja |
| HU gyldig indtil | 04/2026 |
| Længde i mm | 7.730 mm |
| Anti-slosh-kobling | Ja |
| Parkering / klimaanlæg på taget | Ja |
| Antal sovepladser | 4 |
Udstyr
| Påløbsbremsesystem | |
| Udendørs bruser | |
| Beskyttelse af trækstang | |
| Fransk seng | |
| Brusebad | |
| Køjesenge / Køjesenge | |
| Mørklægning af vinduer | |
| Ferskvandstank | |
| Gasopvarmning | |
| GRP-tag | |
| Køleskab | |
| Stabilitetsstøtter | |
| Markise | |
| WC |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Vlotho
Postcode: 32602
Afstand:
... km
Int nej. #204889
Mulighed for at købe
Bürstner Averso 570 K
Denne auktion er udløbet (tirs. 31.03.2026, 15.48)
Tilgængelighed: med det samme
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.