Int nej. #226540
Aktiv
Bürstner Argos A 747-2 G
Loading ...
(ons. 20.05.2026, 14.00)
Tilgængelighed: 01. Juli 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Bürstner |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | Argos |
| Modell | A 747-2 G |
| Første registrering | 07/2017 |
| Kilometerstand | 30.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2287 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 5.500 kg |
| Længde i mm | 8.860 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
| Andet sæt dæk | Vinterdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD, USB-forbindelse, Bluetooth |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ridser på sædebænken (læder) i karosseriet!
Placering
Tyskland, Gau-Bickelheim
Postcode: 55599
Afstand:
... km
Int nej. #226540
Aktiv
Bürstner Argos A 747-2 G
Loading ...
(ons. 20.05.2026, 14.00)
Tilgængelighed: 01. Juli 2026
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.