Int nej. #206469
Aktiv
Bürstner A747-2
Loading ...
(ons. 01.04.2026, 16.13)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Bürstner |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | A747-2 |
| Første registrering | 04/2002 |
| Kilometerstand | 37.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 4.000 kg |
| Længde i mm | 8.200 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Anhængertræk | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Parkeringshjælp | Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
3-akslet køretøj, tegn på slid på grund af alder
Placering
Tyskland, Hartheim
Postcode: 79258
Afstand:
... km
Int nej. #206469
Aktiv
Bürstner A747-2
Loading ...
(ons. 01.04.2026, 16.13)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.