Int nej. #231508
Aktiv
Bürstner A576
Loading ...
(lør. 30.05.2026, 09.37)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Bürstner |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | A576 |
| Første registrering | 07/2004 |
| Kilometerstand | 117.500 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Ingen aircondition i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 6.170 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Drejeligt passagersæde | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| Håndfrit sæt | |
| Navigationssystem | |
| Radio og lyd | Lydsystem, USB-forbindelse, Bluetooth, Apple CarPlay, Berøringsskærm |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Aldersrelaterede pletter og mindre buler.
Placering
Tyskland, Sehestedt
Postcode: 24814
Afstand:
... km
Int nej. #231508
Aktiv
Bürstner A576
Loading ...
(lør. 30.05.2026, 09.37)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Reserveret pris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.