Int nej. #128855
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Bürstner A535-2 active
Loading ...
(tors. 28.05.2026, 09.39)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Bürstner |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | A535-2 active |
| Første registrering | 12/2001 |
| Kilometerstand | 96.000 km |
| Chassis | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2800 cm³ |
| Gearkasse | Automatisk |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 6 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.500 kg |
| Længde i mm | 5.600 mm |
| Dæk til hovedsæt | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Anhængertræk | |
| Parkeringshjælp | Kamera |
| Elruder foran | |
| Radio og lyd | Lydsystem |
| Centrallåsesystem | Centrallåsesystem |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
ifølge TÜV-rapport: forreste højre gulvsamling overfladisk korrosion
Ny gearkasse installeret, da gearstangen tidligere var upålidelig
Placering
Tyskland, Heidelberg
Postcode: 69120
Afstand:
... km
Int nej. #128855
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Bürstner A535-2 active
Loading ...
(tors. 28.05.2026, 09.39)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.