Int nej. #206460
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Bimobil BJ 330
Loading ...
(fre. 03.04.2026, 16.12)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Bimobil |
| Kategori | Alkove |
| Baureihe | BJ |
| Modell | 330 |
| Første registrering | 03/2009 |
| Kilometerstand | 350.000 km |
| Chassis | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 135 kW (184 PS) |
| Forskydning i cm³ | 2987 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 5 |
| Tilladt totalvægt i kg | 5.000 kg |
| Længde i mm | 6.850 mm |
| Dæk til hovedsæt | Dæk til hele sæsonen |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Firehjulstræk | |
| Passagerairbag kan slås fra | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Partikelfilter | |
| Fartpilot |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Rust på den
Skader
Placering
Tyskland, Moers
Postcode: 47443
Afstand:
... km
Int nej. #206460
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Bimobil BJ 330
Loading ...
(fre. 03.04.2026, 16.12)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.