Int nej. #215461
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Andere Toyota Pro Ace 4x4 Dangel
Loading ...
(fre. 22.05.2026, 10.00)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Køretøjets profil
| Mærke | Andere |
| Kategori | Kassevogn |
| Model | Toyota Pro Ace 4x4 Dangel |
| Første registrering | 05/2019 |
| Kilometerstand | 21.000 km |
| Chassis | Toyota |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Forskydning i cm³ | 1997 cm³ |
| Gearkasse | Kredsløb |
| Brændstof | Diesel |
| Aircondition | Klimaanlæg i kabinen |
| Antal selepladser | 4 |
| Tilladt totalvægt i kg | 3.100 kg |
| Længde i mm | 4.959 mm |
| Dæk til hovedsæt | Vinterdæk |
| Andet sæt dæk | Sommerdæk |
Udstyr
| Airbag til forsædepassager | |
| Firehjulstræk | |
| Anhængertræk | |
| Indbygget computer | |
| Drejeligt passagersæde | |
| Drejeligt førersæde | |
| Parkeringshjælp | Forsiden, Bagside, Kamera |
| Elektriske udvendige spejle | |
| Elruder foran | |
| ESP | |
| Håndfrit sæt | |
| Alufælge | |
| Multifunktionsrat | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio og lyd | Radio/CD, USB-forbindelse, Bluetooth, Berøringsskærm |
| Sædevarme | |
| Fartpilot | |
| Centrallåsesystem | Centrallås med radiofjernbetjening |
Generel beskrivelse
Kendte defekter
Ingen kendte defekter, der er værd at nævne
Placering
Tyskland, Feldkirchen-Westerham
Postcode: 83620
Afstand:
... km
Int nej. #215461
Aktiv
Mulighed for øjeblikkeligt køb
Andere Toyota Pro Ace 4x4 Dangel
Loading ...
(fre. 22.05.2026, 10.00)
Tilgængelighed: med det samme
Nuværende pris:
... €
Udgivelsespris:
... €
Kommissionen:
... €
Købet er i øjeblikket kun muligt for professionelle forhandlere. Nu
Har du yderligere spørgsmål om bilen?
Du har mulighed for at sende en besked til sælgeren.